49008546 hydroonline kontakt telefoniczny
w godzinach 8:30 - 17:00
INFOLINIA:   +48 733 980 550
WALUTA:  
JĘZYK:  
CO2Boost Euro

Booster Co2

od 348,71 zł do 431,73 zł

PODZIEL SIĘ ZE ZNAJOMYMI

WYBIERZ WERSJĘ PRODUKTU (2)

Wersja produktu Cena Dostęność Zamów
Co2 Boost Bucket - wklad
Co2 Boost Bucket - wklad
348,71 zł
wysyłamy w ciągu 24 godzin

CO 2 BOOSTER - WKLAD

-Zapasowy Wkład-Wiadro do Generatora CO2, BoostEuro
-Czas działania max 90dni
-obsługiwana powierzchnia uprawy do 16 m2

 

 

Co2 Boost Bucket
Co2 Boost Bucket
431,73 zł
wysyłamy w ciągu 24 godzin

Generator Co2 BoostEuro z pompą i wężykiem dystrybucyjnym


-GOTOWY DO UŻYCIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW
-Bezpieczny, Cichy, 100% Ekologiczny
-przeznaczony do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych (boxy, szklarnie itd...)
-dziecinnie łatwy w montażu, prawie bezobsługowy
-wymiary: fi23cm, h21-27cm, zasilanie 230V
-Czas działania max 90dni, dystrybucja do roślin za pomocą wężyków lub wentylatora rozdmuchującego 
-obsługiwana powierzchnia uprawy: do 16 m2
Przy pomieszczeniu poniżej 2x2x2m nalezy użyć Timera aby ograniczyć emisje Co2
-wymienne wkłady do zakupienia w naszym sklepie


Dodatkowa emisja Co2 jest niezwykle korzystna dla roślin, jej działanie można porównać do najlepszych Boosterów, Co2 jest niezbędnym składnikiem procesu fotosyntezy. Ilość Co2 ma potężny wpływ na jakość, wielkość i szybkość rozwoju rośliny.

oto pare porad od producenta.


1. WIELKOŚĆ POMIESZCZENIA ? 
Co2Boost nie został zbudowany, w celu utrzymania wysokiego poziomu ppms w całym powietrzu w dużych pomieszczeniach. Co2Boost ma za zadanie dostarczać Co2 bezpośrednio do Twoich roślin. W wyniku testów odkryto że bezpośrednie dawkowanie CO2 w pobliże roślin jest dla nich niezwykle korzystne i powoduje olbrzymi skok wzrostu oraz ich zdrowia. (Sprawdź wizualną poradę na temat bezpośredniej dystrybucji CO2 na stronie producenta http://www.co2boost.com ) 
Ten produkt jest wyjątkowy dlatego że nie działa poprzez podnoszenie poziomu ppm, lecz przez dystrybucję Co2 bezpośrednio do rośliny (systemem wężyków bezpośrednio do każdej rośliny). Tak więc odpowiedzi na pytanie o wielkość obsługiwanego pomieszczenia nie ma dlatego że Co2 może być dostarczane pojedynczo do każdej rośliny poprzez system wężyków. 

2. ILE CO2 PRODUKUJE Co2Boost ? 
Każda drobinka Co2Boost to żywy organizm, więc nie ma ostatecznej odpowiedzi na to pytanie. W zależności od miejsca monitorowania mierniki ppm wskazują od 3000-5000 ppms przepływu CO2 w momencie aktywacji Co2Boost. Jednakże, jak opisano w punkcie 1-szym, ten produkt nie jest przeznaczony do pomiaru w ppms, co nie oznacza gorszej jakości i mniejszej wielkości zbiorów oraz zdrowia Twojego ogrodu w porównaniu do tradycyjnych metod dostarczania Co2. 

3. W JAKI SPOSÓB TO DZIAŁA ? 
Co2Boost pracuje na kombinacji wszystkich składników naturalnych z kompostu Arena. Składniki te są wymieszane i umieszczone w wiadrze gdzie CO2 jest to naturalnie tworzone. W momencie włożenia pompy do wiadra rozpoczyna się emisja naturalnego CO2. 

4. JAK DŁUGO TO DZIAŁA ? 
Ten produkt działa minimum przez 60 dni, jeżeli jest stosowany w sposób ciągły. Jeżeli zastosujemy Programator -Timer wyłączający Co2Boost na czas zgaszonego światła to działanie wydłuży się do 75-90 dni. W ten sposób jeden wkład wystarcza na cały cykl uprawy. 

5. CZY MOŻNA UŻYĆ Co2Boost PRZEZ CHWILĘ I ZOSTAWIĆ GO DO PÓŹNIEJSZEGO WYKORZYSTANIA? 
Niestety nie, Co2Boost jest aktywny maksymalnie przez 90 dni, po tym okresie sugerujemy zakup świeżego wkładu. 

6. CZY SĄ KŁOPOTY Z ZAPACHEM ? 
Nie, jest to w 100% ekologiczny produkt i jest on całkowicie bezzapachowy. (uwagi hemp.pl - przed rozpoczęciem użytkowania jest nieistotny, minimalny zapach nie przeszkadzający nikomu) 

8. JAKI JEST NAJLEPSZY SPOSÓB NA PODAWANIE Co2 ROŚLINOM ? 
Proszę sprawdzić wizualne Porady na stronie http://www.co2boost.com 

9. CZY ZBYT DUŻO Co2 MOŻE BYĆ SZKODLIWE DLA ROŚLIN LUB ZWIERZĄT DOMOWYCH ? 
Odpowiedź brzmi: tak, ale ten produkt nie produkuje tyle CO2 aby być szkodliwym na rozsądnej wielkości uprawie. Jednakże, jeśli rośliny rosną na obszarze tak małym jak 2x2x2m, należy podpiąć Co2Booster pod włącznik cykliczny - Timer, aby zminimalizować emisję CO2. 

10. CZY W URZĄDZENIU ZNAJDUJĄ SIĘ JAKIEŚ INNE NIEBEZPIECZNE SKŁADNIKI LUB GAZY ? 
Nie, te składniki są w 100% naturalne i nieszkodliwe. W rzeczywistości, gdy Twój wkład został zużyty to można otworzyć wiadro i wykorzystać pozostałe składniki jako wysokiej klasy nawóz organiczny ! 

CO 2 BOOSTER Z POMPĄ

Dodatkowa emisja Co2 jest niezwykle korzystna dla roślin, jej działanie można porównać do najlepszych Boosterów, Co2 jest niezbędnym składnikiem procesu fotosyntezy. Ilość Co2 ma potężny wpływ na jakość, wielkość i szybkość rozwoju rośliny

 


Obsługiwana powierzchnia uprawy do 16m2
Poniżej powierzchni 4m2 (włacznie) należy dawkować cyklicznie podpinając urządzenie pod włącznik cykliczny lub Programator czasowy -Timer w celu ograniczenia emisji Co2. 

W CELU UZYSKANIA MAKSYMALNYCH REZULTATÓW: 
Do upraw max 4m2, Co2 może być dostarczane przez wentylator rozdmuchujący. Należy skierować końcówkę wężyka pod wentylator rozdmuchujący (patrz zdjęcie), Do większych upraw (powyżej 4m2) Co2 powinno być dostarczane poprzez system wężyków – bezpośrednio do każdej rośliny. 

Po zgaszeniu świateł zaleca się wyłączyc urządzenie ponieważ przy braku światła proces fotosyntezy zatrzymuje się. To wyłączenie będzie bez szkody dla roślin i dodatkowo wydłuży czas emisji Co2 do 75-90dni.
Mozna to zrobić w prosty sposób podpinając Co2Boost pod ten sam timer który obsługuje lampy. 

Do produktu nie napisano jeszcze żadnych opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Dodaj komentarz 
kod captcha

PERSONALNY KONTAKT

Telefony, maile, adresy
czytaj więcej
Zaufało nam
11642
klientów

Porady

Przydatne informacje o dawkowaniu nawozów
czytaj więcej
fb
gg